Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Громадська рада

Оголошення

23 листопада  поточного року  планується проведення чергового засідання громадської ради при  районній державній адміністрації з розглядом питань:

1. Стан роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації  з підтримки вразливих верств громадян та хід виконання в 2017 р. районної програми «Турбота»

2. Діяльність Звенигородського об»єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області  з проведення відповідних виплат жителям району.

3. План роботи громадської ради  на 2018 рік.

Початок  -   10 год.

 

 Обрано новий склад Громадської ради при Звенигородській райдержадміністрації

3 квітня у  районній державній адміністрації відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради, до якої ввійшли всі 11 делегованих представників громадськості.

Учасники  одноголосним рішенням обрали головою дорадчого органу Володимира Слинька, який очолює Звенигородську районну організацію Товариства Червоного Хреста,  заступником – Валентину Смілянець -  голову благодійного  фонду   «Звенигородщина – територія добра та милосердя».

Вітаючи громадських активістів, Володимир Слинько подякував за довіру та висловив сподівання на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка в нинішньому її складі буде діяти протягом двох років та працюватиме за затвердженим планом роботи, збираючись на  засідання не рідше одного разу на квартал. Також він відзначив, що Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, а серед основних функцій, які вона виконує, - є забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю та врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

ПРОТОКОЛ установчих зборів з формування  складу громадської ради при районній державній адміністрації