Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Княжа знову підтвердила звання найспортивнішого села району

Переглядів: 79

Районне свято «Найспортивніше село Звенигородщини», присвячене 26-ій річниці незалежності України,  відбулося сьогодні на території Звенигородської школи-інтернату, спортивного ліцею.

Під час урочистого відкриття свята голова райдержадміністрації Василь Довбуш побажав усім учасникам заходу продемонструвати найкращі зразки боротьби, витримку і незламну жагу до перемоги, та передовсім отримати задоволення від змагань, а ще вірити у себе та власні сили.

Команди сіл Шевченкового, Чичиркозівки, Княжі та Хлипнівки змагалися з 7 видів спорту: міні-футболу, дартсу, шашок, настільного тенісу, амреслінгу, штовхання гирі та перетягування канату.

Переможцем змагань стала команда села Княжі, яка посіла загальнокомандне І місце, ІІ місце здобула команда із Шевченкового, ІІІ – із Чичиркозівки.

Переможці змагань по різних видах спорту:

Міні-футбол:                                           Перетягування канату:

І – Княжа                                                  І – Чичиркозівка

ІІ – Хлипнівка                                          ІІ - Шевченкове

ІІІ – Чичиркозівка                                    ІІІ – Княжа

Дартс:                                                      Шашки:

І – Наталія Шевченко (Княжа)                І – Анатолій Нечипоренко (Княжа)

ІІ – Павло Дубіцький (Хлипнівка)          ІІ – Микола Зеленько (Шевченкове)

ІІІ – Олена Матвієва (Чичиркозівка)         ІІІ – Любов Корчинська (Чичиркозівка)

Настільний теніс:

І – Антон Боротинський (Шевченкове)    І – Валерія Плюкшта (Шевченкове)

ІІ Денис Пісковий (Чичиркозівка)           ІІ – А.Балясова (Чичиркозівка)

ІІІ Ігор Прудиус (Княжа)                             ІІІ – Наталія Шевченко (Княжа)

Штовхання гирі:

І- Владислав Бігун (Шевченкове) 

ІІ – Олександр Сюмак (Княжа)          

ІІІ – Денис Пісковий (Чичиркозівка)      

Армреслінг:

до 70 кг                                                              до 90 кг

І- Владислав Бігун (Шевченкове)                І – Ростислав Накльока (Чичиркозівка)

ІІ – Віталій Свердліченко (Княжа)               ІІ – Олексій Власюк (Шевченкове)

ІІІ – Денис Пісковий (Чичиркозівка)            ІІІ – Віталій Предь (Княжа)

Більше 90 кг

І – Сергій Чухліб (Шевченкове)

ІІ – Володимир Артемчук (Княжа)

ІІІ – Костянтин Міняйло (Чичиркозівка)

« повернутися до списку новин