Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Депутати районної ради заслухали звіт голови райдержадміністрації Василя Довбуша

24 лютого на засіданні сесії районної ради голова райдержадміністрації Василь Довбуш прозвітував перед депутатами районної ради про виконання програм соціально-економічного розвитку району та делегованих районною радою повноважень за 2016 рік. 

- Робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району та  поліпшення соціального захисту населення, – відзначив голова райдержадміністрації. - Все, чого ми досягли – результат співпраці райдержадміністрації з районною та сільськими радами,  депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району.            

Василь Довбуш висловив вдячність усім, хто долучився до виконання програми економічного і соціального розвитку району та висловив сподівання щодо подальшої співпраці та взаєморозуміння.

- У нас одна мета – покращити добробут жителів району та прагнення - жити в мирній країні! - підсумовуючи свій виступ, наголосив голова райдержадміністрації.

Також у роботі сесії районної ради взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець та заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

 

« повернутися до списку новин