Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Визначено переможців конкурсного відбору шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для формування кола учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII, було проведено конкурс серед навчальних закладів області, повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

Нагадаємо, метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти.

Досягнення мети Програми передбачається шляхом:  підтримки перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, які пройшли конкурсний відбір, на основі оптимального поєднання фінансових можливостей бюджетів обласного та місцевого рівнів; розробки, громадського захисту та реалізації перспективних моделей розвитку інноваційних шкіл Черкащини; моніторингу, громадського оцінювання, узагальнення та популяризації моделей і досвіду діяльності інноваційних шкіл Черкащини щодо забезпечення нових стандартів якості освіти дітей та учнівської молоді.

Так, до організаційного комітету конкурсного відбору надійшло 49 матеріалів з усіх регіонів області.

З 16 до 19 грудня 2016 року члени журі конкурсного відбору ретельно вивчали подані навчальними закладами роботи та визначили 29 шкіл-учасниць Програми.

Тож маємо переможців конкурсного відбору:

  1. Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради.
  2. Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.
  3. Канівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради.
  4. Смілянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум» Смілянської міської ради.
  5. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради.
  6. Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.
  7. Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради.
  8. Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради.
  9. Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради.
  10. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради.
  11. Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.
  12. Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Сахнівки Корсунь-Шевченківської районної ради.
  13. Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради.
  14. Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради.
  15. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.
  16. Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія» Лисянської районної ради.
  17. Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.
  18. Монастирищенський навчально-виховний комплекс «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради.
  19. Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Євгенії Гуглі Смілянської районної ради.
  20. Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія» Тальнівської районної ради.
  21. Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради.
  22. Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей» Христинівської районної ради.
  23. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради.
  24. Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради.
  25. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради.
  26. Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Шполянської районної ради.
  27. Перша міська гімназія Черкаської міської ради.
  28. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.
  29. Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради.

На наступному етапі реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» передбачається:

- розроблення інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм подальшого розвитку;

- проведення громадського захисту інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм свого розвитку;

- реорганізація інноваційних шкіл Черкащини відповідно до перспективних моделей і програм свого розвитку.

« повернутися до списку новин