Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Новини

 

Очільник області зустрівся з керівниками спортивних федерацій Черкащини

Дата створення: 08:30 21.03.2018, Переглядів: 37

         Формулу фінансування різних видів спорту розроблять на Черкащині. Про це домовився голова ОДА Юрій Ткаченко з керівниками профільних федерацій області. На зустрічі обговорили стратегію розвитку спортивної галузі.

Уряд надаватиме дотації за утримання корів та молодняку (інструкція для отримання коштів)

Дата створення: 09:52 20.03.2018, Переглядів: 191

Одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2500 грн за вирощування телят до однорічного віку. Підприємствам Уряд надаватиме дотацію за утримання корів у розмірі 1500 грн. Про це йшлося під час круглого столу «Державна підтримка галузі тваринництва в Україні» в рамках XІ Міжнародного молочного конгресу за участі представників Мінагрополітики.

«Ми відкриті до співпраці», – очільник області на зустрічі з інвестором

Дата створення: 15:41 16.03.2018, Переглядів: 48

Сонячну електростанцію будуватимуть на Черкащині. Про це йшлося на зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка з віце-президентом із розвитку проектів компанії Scatec Solar ASA Енн-Марі Ліллєйорд і партнерів. Участь у ній також узяли голова Кам’янської міської ОТГ Володимир Тірон і представники ПАТ «Черкасиобленерго»

Комунальників Звенигородщини привітали з професійним святом

Дата створення: 15:27 16.03.2018, Переглядів: 61

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відбулися сьогодні у приміщенні Звенигородської школи мистецтв.

Інноваційній простір для підприємництва хочуть створити в Черкасах, – очільник області

Дата створення: 16:01 15.03.2018, Переглядів: 287

Сучасний центр розвитку підприємництва хочуть створити в Черкасах. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, перебуваючи в UNIT.City, що в Києві. Разом із представниками депкорпусу обласної ради він вивчав досвід створення інноваційного парку.

Звенигородщина відзначила День українського добровольця

Дата створення: 17:01 14.03.2018, Переглядів: 616

Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях.

Звенигородщина вшанувала Великого Кобзаря

Дата створення: 15:01 09.03.2018, Переглядів: 243

    Березень в Україні часто називають Шевченковим. Шевченко для нас більше ніж великий поет – він національний пророк – духовний символ України. Кожне його слово   - пророче для України. Життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу. І закликав до цього співвітчизників. В години важких випробувань українці завжди черпали сили з його життєствердної  творчості.

Напередодні жіночого свята керівники району привітали матерів, дружин та дочок загиблих учасників АТО з Міжнародним жіночим днем

Дата створення: 15:22 07.03.2018, Переглядів: 400

Нелегкі часи спіткали нашу країну, щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники. Доля не готувала їх до такого, ніхто не міг уявити, що на їхньому шляху буде низка таких важких випробувань.

Велика прес-конференція Петра Порошенка. Основні тези

Дата створення: 11:09 07.03.2018, Переглядів: 48

Основні заяви президента щодо викликів, які стоять перед Україною