Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Новини

 

У Звенигородці відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту на Кубок Олексія Жирного

Дата створення: 16:51 16.05.2018, Переглядів: 506

Ось уже 28 років поспіль рятувальники Черкащини проводять меморіал на честь Олексія Жирного, який, виконуючи свій обов’язок, загинув під час ліквідації пожежі в одному із корпусів Черкаського педагогічного університету. Ім'я Олексія Жирного з часом в історії рятувальної справи Черкащини зайняло найвищий щабель пошани. Його постать стала прикладом для нових поколінь рятувальників, взірцем самовідданості та відваги.

Пряма мова. Юрій Ткаченко про об'єднання громад

Дата створення: 10:59 15.05.2018, Переглядів: 43

На Черкащині вже створено 26 об’єднаних територіальних громад. Нині робочі групи працюють у низці районів. Ми вже спрямували 2 звернення до Центрвиборчкому про призначення перших виборів у громадах. Окрім того, надали 3 висновки про приєднання нових громад до вже створених об’єднань.

Мотивуємо дітей до навчання, – В. Коваль про створення сучасного освітнього середовища

Дата створення: 14:36 11.05.2018, Переглядів: 26

Створити сучасне та комфортне освітнє середовище, що спонукатиме дітей до одержання знань й досягнення відповідних результатів, забезпечити умови для рівного доступу до якісного навчання, як у містах, так і в сільських місцевостях. Саме такі завдання є наразі першочерговими для влади стосовно розвитку освітньої галузі. Про це сказав в ефірі ТРК «ВІККА» перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. Нагадаємо, з першого вересня першокласники навчатимуться за новими державними стандартами в межах Нової української школи.

Заходи до Дня пам’яті та примирення

Дата створення: 13:04 08.05.2018, Переглядів: 395

Громадське обговорення відбулось у Попівці

Дата створення: 09:10 07.05.2018, Переглядів: 192

Відбулася нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 14:36 03.05.2018, Переглядів: 480

Сьогодні голова райдержадміністрації Василь Довбуш за участю заступників голови райдержадміністрації, голови районної ради Володимира Кучера, заступника міського голови Сергія Щербини провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій, головами та представниками районних організацій ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, волонтерів з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.