Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Вітання

 

 

Шановні працівники сільського господарства !

Шана та уклін вам, господарям української землі, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села,  за працелюбність та щедрість душі, теплоту сердець, гостинність і любов до свого краю, до своєї землі!

Щиро бажаю вам, шановні працівники села, щастя, добробуту, невичерпної снаги та подальших успіхів в ім’я процвітання Звенигородщини!. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Нехай обходять вас стороною природні стихії,  а ваші  рідні живуть у мирі, достатках, щасті, благополуччі та доброму самопочутті.

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                          В.М.Довбуш

 

Шановні жителі Звенигородщини!

Події, що відбувались з нашим суспільством в 2013-2014 роках та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для нашої держави та разом з тим незаперечний доказ відродження Української нації. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. 

Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                          В.М.Довбуш

 

Шановні працівники гідрометеорологічної служби району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом. Ви робите важливу справу – передбачаєте погоду, попереджаєте людей про небезпечні природні явища.

Дуже часто саме завдяки вашим оперативним попередженням вдається мінімізувати наслідки стихійних лих.

Нехай усі ваші вимірювання завжди будуть точними! В роботі хай  завжди щастить. Бажаю вам здоров’я, благополуччя й мирного чистого неба!

 

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                          В.М.Довбуш

 

Метеорологи нашої рідної України святкують своє професійне свято. Багато галузей народного господарства  використовують  у своїй виробничій діяльності  гідрометеорологічні дані: авіація, сільськогосподарське виробництво, автотранспорт, комунальники та інші. Адже погода на кожному кроці втручається в життя людини, часто порушуючи всі її плани: може раптово пошкодити морозом квіти фруктових дерев, нашкодити овочевим культурам, загубити посухою врожай, затопити поля зливами, збити спілі плоди градом. Згадаймо, що хуртовини та ожеледиця несподівано зупиняють транспорт, ожеледь обриває проводи й порушує зв’язок, повінь у весняний період паралізує життя цілих районів. Людина завжди боїться неочікуваних проявів погоди і намагається їх передбачити. Метеорологічна служба цілодобово стоїть на сторожі – веде спостереження за всіма змінами в атмосфері, щоб  зменшити залежність людини від погодних умов. Метеостанція Звенигородка працює в селі Озірна вже 60 років, розташована  на  висоті 214 метрів над рівнем Балтійського моря та має координати 49˚05' широти і 30˚54' довготи. Наш невеличкий колектив ні на мить не припиняє спостереження за навколишнім середовищем – кожна краплина дощу, кожна хмаринка не залишається без нагляду чергового спостережника.

Вітаю всіх колег-метеорологів  з професійним святом, бажаю їм успіхів у праці , міцного здоров’я, гарної погоди на роботі та вдома.

 Начальник метеостанції  Звенигогородка                         Т.А.Лисенко