Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Вітання

Шановні ветерани!

Добровільні захисники Батьківщини в роки Другої світової війни 1941-1945 років зробили свій неоціненний вклад у Перемогу над нацизмом. Їхній героїзм увійшов до історії неперевершеним прикладом боротьби з окупантами і навіки залишиться в народній пам’яті.

Низько вклоняємося вам, ветерани Другої світової війни, колишні партизани, та висловлюємо щиру вдячність за ваш подвиг та звитягу, за самовіддану працю в повоєнні роки, за розуміння й батьківську підтримку, за участь у патріотичному вихованні молодих громадян незалежної України.

Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, любові й поваги.

Вічна слава героям!                                           

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                  

 В.М.Довбуш          

                                                             

Шановні працівники туристичної сфери, звенигородчани!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Звенигородщина багата пам’ятками історії і культури, пам’ятними місцями, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії. Тож  ми впевнені, що основні здобутки туристичної галузі Звенигородщини ще попереду.  Наш край вартий того, щоб глибше відкрити перед світом самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Зі святом вас, шановні працівники сфери туризму і шанувальники мандрів! Міцного вам здоров’я, щастя, успіхів, та особистого добробуту. Цікавих вам і незабутніх подорожей! 

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                  

 В.М.Довбуш 

 

Шановні вихователі та працівників дошкільних установ району!

Щиро вітаємо вас із Всеукраїнським днем дошкілля!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива, і натхненна праця, що збагачує світ знаннями, милосердям та людяністю. Висловлюємо найщиріші слова вдячності всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Бажаємо вам здоров’я на довгі роки, добра і радості від вихованців та вдячності від їхніх батьків. Хай кожен день буде наповнений добром, щедрістю, надією і вірою.

Голова  районної  державної адміністрації                                                                                                  

 В.М.Довбуш