Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Звенигородський РЦСССДМ інформує

           26 травня  юрисконсультом РЦСССДМ Сидоренко Р.Р. спільно з кримінально-виконавчою інспекцією проведено профілактичну роботу з умовно засудженою молоддю на тему: “Попередження насильства в сім’ї”, “Правова відповідальність за вчинення насильства в сім’ї”.

          Одними із важливих напрямків діяльності Звенигородського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг та соціальний патронаж неповнолітніх і молоді, які перебувають у конфлікті з законом. Це молоді люди, які звільняються з місць позбавлення волі, неповнолітні та молодь, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

          На обліку РЦСССДМ перебуває 20 осіб з даної категорії. З цими особами проводиться  профілактична робота та надаються послуги різного соціального спрямування, а саме:  роз’яснювальна робота, яка спрямована на попередження скоєння повторних злочинів, дотримання здорового способу життя.
          Багато невдач та зневіри в умовно засуджених… Молоді люди вже покарані. А попереду – все життя. Чи вдасться прожити його гідно, залежить не лише від самого засудженого, а й від суспільства, територіальної громади. Адже саме українське суспільство через кожного з нас, соціальних працівників, волонтерів, має простягнути руку допомоги тим, хто колись схибив, завинив перед ним.