15 травня -- Міжнародний день сім’ї. Кожній родині -- добра, благополуччя, злагоди!

Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї - день наших з Вами родин Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Сім'я завжди була однією з найголовніших цінностей для кожної людини. І в далекій давнині, і для сучасників, саме сім'я вважається головною основою щасливого суспільства. Не випадково, неофіційне свято у знак поваги до сімейних цінностей швидко прижився в народі і став одним з найбільш шанованих.

Сімейне виховання є пріоритетною формою виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В умовах реформування існуючої системи виховання дітей зазначеної категорії прийомна сім'я визначена як одна із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання, тому держава визначила важливе завдання забезпечити належні умови для виховання таких дітей в сімейному оточенні .

На сьогодні в районі функціонує 1 Дитячий будинок сімейного типу в якому виховується -9 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 прийомних сімей, в якій  виховується 7 дітей. В цих сім’ях забезпечено належні умови для утримання дітей, а саме: є необхідні меблі, постільна білизна, одяг відповідно сезону та ін.; належне  харчування; діти забезпечені підручниками, канцелярським  приладдям, іграшками, у наявності телевізор, музичні та інші технічні засоби. Усі без виключення прийомні батьки вчасно пройшли медичне обстеження прийомних дітей - вихованців; при потребі забезпечили належне лікування, в т.ч. санаторно – курортне; та літнє оздоровлення прийомних дітей. Батьки-вихователі та  прийомні сімї в цьому році пройшли курси за Програмою  підвищення кваліфікації з метою підвищення їх виховного потенціалу. Дана категорія сімей знаходиться під соціальним супроводом Звенигородського РЦСССДМ. Надано соціальних послуг--105. Не  залишаються осторонь і сімї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівцями із соціальної роботи Центру на облік взято 264 таких сімей їм надано соціальних послуг - 1354. .

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

Хочеться побажати кожній нашій родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у кожній домівці  панують мир, злагода та порозуміння, ціниться  своє сімейне вогнище, і щоб ніякі мінливості долі не могли роз’єднати найдорожче і цінне, що є в людини, – її родину.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень