A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Звенигородський район

Електронні закупівлі

Чому вигідно продавати комунальне майно через ProZorro - Продажі

Розпорядження облдержадміністрації № 154 від 31.03.2017 "Про проведення допорогових закупівель товарів з використанням електронної системи закупівель РrоZоrrо"

До уваги органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій!

З 1 серпня 2016 року вводиться в дію Закон України "Про публічні закупівлі", а Закон України "Про здійснення державних закупівель" втрачає чинність.

З метою запобігання порушенням під час здійснення публічних закупівель з 1 серпня 2016 року всі замовники здійснюють процедури закупівель, передбачені Законом, шляхом використання електронної системи закупівель.

Згідно Закону, постанови КМУ від 24.02.2016 №166 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків" та наказу Мінекономрозвитку від 18.03.2016 №473 "Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель та забезпечення його функціонування" інформація про закупівлі розміщується через авторизовані електронні майданчики в системі "Prozorro" за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua.

Оператори авторизованих майданчиків надають послуги замовникам на безоплатній основі.

Під час здійснення закупівлі робіт, товарів і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.

 

                     

           Очільник області розповів, скільки зекономила «прозорра» Черкащина 

 

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ  " Про публічні закупівлі"

Розпорядження ЧОДА  №17 "Про впровадження системи електронних державних закупівель в області"  від 29.01.2016

https://prozorro.gov.ua  – електронна система публічних закупівель

 

 

Online навчання з державних закупівель ProZoro. Встигни зареєструватися!

Свята скінчились, а семінари онлайн продовжуються! З 19.04.2020 новий Закон України "Про публічні закупівлі" вступив в дію, а ми продовжуємо навчати учасників закупівель оновленим правилам роботи в системі Prozorro. Реєструйтесь на онлайн семінар 29.04.2020 "Зміни в законодавстві (для Постачальників)" за посиланням. Вартість 450 грн. І головне - команда майданчика Українська універсальна біржа відновлює семінари для новачків! Ми переконані, що державні закупівлі мають бути доступними кожному представнику бізнесу! І саме тому проведемо онлайн семінар базового курсу для постачальників-новачків! Реєструйтесь на онлайн семінар 06.05.2020 "Покрокова система перемоги на державних тендерах" за посиланням. Вартість 600 грн. Вас очікує цільовий контент, експертні спікери та тендерний практикум! Оберіть свою програму навчання та до зустрічі в онлайн!   За додатковою інформацією звертайтесь до ваших менеджерів   Західний регіон Регіональний менеджер Prozorro: Назар Моріс + 38 (067) 534 74 40 uubukraine@gmail.com   Центральний та Південний регіони Регіональний менеджер Prozorro: Маргарита Сур + 38 (067) 501 04 21 tender.polt@gmail.com   м. Київ та Східний регіони Регіональний менеджер Prozorro: Олексій Мітін + 38 (067) 538 70 10 uub.kiev@gmail.com З повагою Ольга Даценко керівник відділу юридичного супроводу публічних закупівель + 38 (044) 221 22 02 tender@uub.com.ua

19:29 22.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень