Фінансове управління

Місце знаходження:

20202 Черкаська обл.

м. Звенигородка, просп. Шевченка, 63

тел/факс.: 21910, тел.:22036,

e-mail: zg@gfu.ck.ua

Графік роботи  управління:

понеділок-четвер з 8-00 до 17-15;

п’ятниця  з 8-00 до 16-00, 

обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Начальник фінансового управління – Лаврінченко Наталія Миколаївна,  тел. 2-19-10.

Фінансове управління Звенингородської райдержадмініситрації є структурним підрозділом Звенигородської райдержадміністрації.

У своїй діяльності фінансове управління керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства фінансів України, розпорядженнями районної державної адміністрації, рішеннями районної ради, а також Положенням про фінансове управління Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області.

Основними завданнями Фінансового управління є:

забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території району;

складання розрахунків до проектів рішень районної ради про районний бюджет та прогнозів на наступні за плановими два бюджетні періоди і подання їх на розгляд районній державній адміністрації;

підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку на території району;

розробка пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та здійснення витрат;

Відповідно до завдань фінансове управління організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Департаменту фінансів Черкаської ОДА, розпоряджень районної державної адміністрації, рішень районної ради та здійснює контроль за їх реалізацією

Розробляє і доводить до головних розпорядників бюджетних коштів районного бюджету інструкції з підготовки бюджетних запитів.

Визначає порядок та терміни розроблення бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів.

Проводить на будь-якому етапі складання і розгляду проекту районного бюджету аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів.

Приймає рішення про включення пропозицій бюджетного запиту до проекту районного бюджету перед поданням його на розгляд районній державній адміністрації, районній раді.

Бере участь у розробці балансу фінансових ресурсів району, підготовці пропозицій щодо доцільності запровадження місцевих податків, зборів, пільг, аналізі соціально-економічних показників розвитку району та враховує їх під час складання проекту районного бюджету.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень