Гендерні аспекти на ринку праці Звенигородщини

Ринок праці Звенигородщини характеризується високим ступенем залучення жінок і має відносно гендерно нейтральне регулювання. Бракує ініціатив спрямованих на підтримку кар’єрного розвитку жінок, а ініціативи, спрямовані на поєднання роботи і сімейного життя, залишаються поодинокими. Варто відмітити  позитивні кроки приватних підприємців Звенигородщени, Кравченко Т.В. та Бовтуленко О.С. щодо створення  комфортних  умов праці для жінок у вечірній час.

Рівень зареєстрованого безробіття  у Звенигородському районі  жінок не є  вищим від рівня безробіття чоловіків, а  поданні  вакансії роботодавцями,  на місцевому ринку праці, не  дискримінують  жінок чи чоловіків.

За сім місяців 2018 року Звенигородською районною філією Черкаського  обласного центру зайнятості  було  проведено 38 семінарів а саме : « з гендерних питань»  та  семінари « жінка на ринку праці» де взяло участь 514 осіб.

 Послуги  щодо  сприяння зайнятості населення та укомплектування підприємств, установ, організацій  працівниками надаються всім клієнтам незалежно від ознаки раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, без дискримінації за мовними або іншими ознаками. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень