Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Державна служба України з питань праці

28 Серпня, 2020 р., 20:49
До управління Держпраці у Черкаській області, у зв’язку з масовими відпустками в літній період, почастішали звернення від роботодавців з проханням надати роз’яснення щодо надання щорічної додаткової відпустки за шкідливі та важкі умови праці. Роз’яснення надає головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Галина Дяченко.
28 Серпня, 2020 р., 20:47
Шкідливі умови праці - це умови, що характеризуються такими рівнями шкідливих виробничих факторів, які перевищують гігієнічні нормативи та здатні чинити несприятливий вплив на організм працівника та його нащадків.        
27 Серпня, 2020 р., 20:46
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та й матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також на їхніх нащадків як тепер, так і в майбутньому.
27 Серпня, 2020 р., 20:44
  Вимоги законодавства про охорону праці, зокрема Закону України «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 р. № 2694-XII (зі змінами), поширюються на фізичних і юридичних осіб, що використовують найману працю.
03 Серпня, 2020 р., 21:22
Відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, відповідальність за створення безпечних умов навчально-виховного процесу покладається на керівника загальноосвітнього навчального закладу, який організовує роботу щодо підготовки навчального закладу до нового навчального року, уживає заходів щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил, норм.
27 Червня, 2020 р., 21:05
Перед початком зернозбиральних робіт, для попередження виробничого травматизму та аварій, керівники сільськогосподарських підприємств, фермери, повинні провести ряд організаційних заходів.
23 Травня, 2020 р., 21:14
Організація та виконання робіт на деревообробній дільниці пови­нна відповідати  Правилам охорони праці в деревообробній промисловості.
27 Серпня, 2019 р., 21:12
Згідно законодавства власник підприємства несе відповідальність за створення належних, безпечних та нешкідливих умов праці на кожному робочому місці.
27 Серпня, 2019 р., 20:57
У ст. 17 Закону «Про охорону праці» зазначено, що роботодавець зобов'язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими та небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов'язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора