Інформація про діяльність Фонду соціального страхування України

Інформація про діяльність Звенигородського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області 

Звенигородське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області (далі – Відділення) є відокремленим підрозділом Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.

Відділення реалізовує повноваження Управління на території  м. Звенигородка, Звенигородського району, м. Ватутіне, Лисянського району м. Шпола та Шполянського району Черкаської області.

Основними завданнями Відділення є:

Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах. На виконання поставленого завдання, упродовж 2019 року відділенням профінансовано лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання на суму 18 984 тис. гривень. У минулому році від страхувальників опрацьовано 3278 заяв – розрахунків, з яких  прийнято - 2329 заяв – розрахунків на фінансування матеріального забезпечення для 4060 застрахованих осіб по 6327 листках непрацездатності за 86921 день. Профінансовано 15 допомог на поховання на суму 61500 грн.

85 застрахованих осіб  пройшли лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм в 2019 році, Обсяг видатків на лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань і травм,  становить  1096,1 тис. грн. 

Забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення відповідно до Закону.

Станом на 01.01.2020 отримують щомісячні страхові виплати 416 потерпілих, та осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі смерті потерпілого. Загальна сума нарахованих страхових виплат, профінансована  в 2019 році становить 10 332 тис грн.

Медичними та соціальними послугами забезпечено 39 потерпілих  від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, використано коштів на суму 820,0 тис. грн.

Організація профілактики страхових випадків.

Проведено планових та позапланових перевірок щодо профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на 70 підприємствах, в результаті яких виявлено 306 порушень законодавства про охорону праці. Надано 405 необхідних консультацій страхувальникам щодо створення  та реалізації ними ефективної системи управління охороною праці. Розповсюджено 524 нормативних акти, журнали, спеціалізованої літератури з охорони праці. Страхові експерти відділення приймають участь у проведенні семінарів, нарад, круглих столів, засіданнях рад БЖД і комісій з охорони праці на підприємствах

 Забезпечення здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я незалежно від форм власності у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності.

За період з 01.04.2019 по 31.12.2019 проаналізовано правильність видачі 1287 листків непрацездатності, в 42 застрахованих осіб виявлено перевищення кількості днів захворювання, таким страхувальникам надіслано листи.

На підставі наданих страхувальниками відповідей з ксерокопіями листків непрацездатності та іншими підтверджуючими документами, нами розглянуто 133 листки непрацездатності,  у 24 з яких виявлено порушення. Направлено листи про їх усунення.

Організація здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосування в установленому законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів.

Спеціалістами відділення проведено 53 планових та позапланових перевірок щодо використання роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду. Сума виявлених неправомірних витрат коштів Фонду за результатами перевірок 70 790,44 грн. Сума накладених фінансових санкцій  становить 37 117,45 грн.

 Забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат.

У 2019 році до Звенигородського відділення надійшло 7 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в розслідуванні яких прийняли участь страхові експерти відділення. За результатами розслідування встановлено 4 нещасні випадки, пов’язані з виробництвом.

На виконання п.8 Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві  за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування № 12 спеціалістами відділення забезпечено 100 % моніторинг  заяв – розрахунків страхувальників, в  результаті якого 29% поданих  заяв – розрахунків повернуто на доопрацювання.

 
17 Липня, 2020 р., 12:39
Виплати медичним працівникам у разі настання тимчасової непрацездатності
 
17 Липня, 2020 р., 12:36
Родина медичного працівника з Одещини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, отримала від Фонду соціального страхування України одноразову допомогу у розмірі 210 тисяч 200 гривень.
 
17 Липня, 2020 р., 12:33
    Упродовж січня–червня 2020 року Фонд соціального страхування України направив майже 4,4 млрд гривень на щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, або членів їх родин у разі смерті потерпілого. Це на 0,3 млрд грн, або 17,6% більше, ніж за той же період 2019 року.
17 Липня, 2020 р., 12:17
    Фонд соціального страхування України профінансував надання допомог по тимчасовій втраті працездатності, допомог по вагітності та пологах, допомог через ізоляцію від COVID-19 і допомог на поховання для майже 1,4 млн працюючих українців упродовж перших шести місяців 2020 року.
 
17 Липня, 2020 р., 12:10
  Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками непрацездатності, виданими лікарями закладів охорони здоров’я будь-якої форми власності, а також лікарями, які ведуть приватну медичну практику як фізичні особи-підприємці.
15 Травня, 2020 р., 17:55
14 травня під головуванням голови правління Фонду, першого заступника Міністра соціальної політики Євгена Котика відбулось екстрене засідання правління Фонду соціального страхування України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень