Куди звертатися щодо отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних oci6, ф1зичних oci6 - підприємців та громадських формувань для проставлення апостиля? 15.05.2019

Найбільш поширеним способом оформлення документів для їх можливого використання за кордоном є проставлення  апостиля, запровадженого Гаазькою Конвенщею.

Апостиль - це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що надходять від держав - учасниць Конвенції. Biн засвідчує справжність підпису особи під документом i автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено відповідний документ.

 Якщо документ призначається для використання в країні, що не приєдналася до Конвенції або є учасницею Конвенції, але висловила заперечення проти приєднання України відповідно до статт1 12 Конвенції, то у проставленні апостиля на документі відмовляється.

 Згідно пункту 5 частини 2 статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних oci6, фізичних oci6 - підприємців та громадських формувань» відомості, що м1стяться в Єдиному державному peєcтpi, надаються у вигляді виписок у паперовій формі для проставлення апостилю та в електронній формі.

 Виписка з єдиного державного реєстру для проставлення апостиля надається державним реєстратором територіального органу Міністерства юстиції України.

 При поданні запиту на отримання виписки з єдиного державного реєстру заявник одночасно подає документ про оплату послуги з проставлення апостиля.

Якщо заявник звільнений від сплати послуг з проставлення апостиля, то надається документ, що підтверджує право на звільнення від сплати.

За результатом розгляду запиту посадова особа головного територіального управління юстиції формує виписку, яку передає уповноваженій посадовій oco6i відділу наказом Міністерства юстиції України від 11 листопада 2015 року №2268/5, зареєстрованого в Miністерствi юстиції України 11 листопада 2015 року за № 1419/27864.

Отже, в Черкаській області для отримання виписки з Єдиного державного реєстру для проставляння апостиля необхідно звертатися до Головного територіального управління юстиції у Черкаській області за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, кабінет №261, тел.: (0472) 54 08 29.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень