A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Звенигородський район

Адміністративна послуга з державної реєстрації народження дитини

Дата: 15.08.2019 11:03
Кількість переглядів: 90

Народження дитини є актом цивільного стану, що підлягає державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

На батьків дитини покладено обов’язок невідкладно, але не пізніше 1 місяця від дня народження дитини, зареєструвати її народження в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням походження дитини, а також присвоєнням їй прізвища, імені, по батькові та засвідчується свідоцтвом про народження.

Для подачі заяви про державнуреєстраціюнародження та отриманнясвідоцтва про народженняокріммедичногосвідоцтва про народження,  Вам необхідно подати наступнідокументи:

якщо Ви перебуваєте у зареєстрованомушлюбі та маєтеспільнепрізвище:

- паспорти, щопосвідчують особи батьків

- свідоцтво про  шлюб (присутність батька не обов’язкова)

якщо Ви перебуваєте у зареєстрованомушлюбі та маєтерізніпрізвища:

- паспорти, щопосвідчують особу батьків

-   свідоцтво про шлюб

- спільну заяву щодо  присвоєння дитині прізвища ( присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

У разі, якщобатькодитини не можеособистоз'явитись, то йогозаяващодоприсвоєннядитиніпрізвища, справжністьпідпису на якіймає бути нотаріальнозасвідченою, може бути подана через представника (представникомможевиступатиматидитини). Повноваженняпредставникамаютьгрунтуватися на нотаріальнопосвідченійдовіреності.

якщоВи неперебуваєте у зареєстрованомушлюбі, але батькодитинибажаєвизнатисвоєбатьківство:

- паспорти, щопосвідчують особибатьків,

- заяваматері та батька дитини про визнаннябатьківства (заяваскладається при подачідокументів, присутністьобохбатьків, як при поданні заяви, так і при отриманнісвідоцтва про народженняобов’язкова).

У разі, якщозаява про визнаннябатьківства не може бути подана особистобатькомдитини, вона може бути подана через представникаабонадісланапоштою за умовинотаріальногозасвідченнясправжностіпідпису батька дитини на ційзаяві. Повноваженняпредставникамаютьґрунтуватися на нотаріальнопосвідченійдовіреності.

 якщоматидитини не перебуває у зареєстрованомушлюбі і немає заяви особи, яка бажає визнати себе батьком:

- паспорт, щопосвідчує особу матері

- заява про записвідомостей про батька відповідно до частинипершоїстаття 135 Сімейного кодексу України (заяваскладається при подачідокументів).

 Зареєструвати дитину можна  звернувшись до органів державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання або за місцем народження дитини, або ж безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймалися пологи.

 

Державна реєстрація народження проводиться БЕЗКОШТОВНО.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень