Реабілітаційні заходи на базі реабілітаційного центру «Морянка» для учасників бойових дій АТО(ООС)

Дата: 03.09.2019 08:55
Кількість переглядів: 298

Участь у військових подіях є потужним стресом, що призводить до функціональних порушень організму та психологічного стану людини…. 

 

Нині багато наших ветеранів потребують не лише матеріальної, моральної підтримки, але й психологічної допомоги. Всі учасники військових дій на сході України відчувають значну психологічну і емоційну напругу, з якою досить важко впоратись.
Дуже доречним є проведення другий рік поспіль реабілітаційних заходів благодійною організацією «Благодійний фонд «Урожай - громаді» на базі реабілітаційного центру «Морянка» для учасників бойових дій АТО(ООС).

Звенигородський  районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді  звертається до наших захисників відвідати  та отримати від практичного  психолога  Центру Мірошник Т.В. яка буде працювати в реабілітаційному центрі саме із цією метою

 - психологічну допомогу та психологічну підтримку  для відновлення необхідної якості психологічного стану, покращення функціонування психічних процесів, поведінки, спілкування та їх реалізації в груповій діяльності. 

- комплекс заходів, які застосовуються (за необхідності) для надання військовослужбовцям психологічної інформації, емоційної підтримки і уваги до їхніх переживань, що допомагають прийняти усвідомлене рішення та оцінити психологічні ресурси щодо бажаних поведінкових змін; допомоги, спрямованої на усвідомлення впливу стрес-факторів, розширення самосвідомості та підвищення психологічної компетентності, зміну ставлення до проблеми, підвищення стресової та кризової толерантності, відповідальності, засвоєння нових моделей поведінки.

Наші захисники… Ви пройшли  пекло війни не боячись дивитись смерті у вічі, пересилюючи страх і стали набагато сильнішими, мудрішими і досвідченішими, а саме головне  повернулися –живі! Потрібен час повернення до мирного життя, адаптації до нових умов життя , тож не гайте цього  часу та  зробіть ще один крок - назустріч собі  Знайдіть час для спілкування  з людиною, що встановить довірчі взаємини і допоможе вам усвідомити деякі моменти в поведінці.

В країнах  Європи є закономірним звернутись до психолога аби його вислухали і надали допомогу у відновленні психоемоційного стану, у нас чомусь це викликає обурення і навіть невдоволення, але пам’ятаймо що психолог - це людина, яка працює зі здоровими людьми, які потрапили в складні ситуації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень