Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань детінізації виплати заробітної плати в районі за 2019 рік.

Дата: 18.02.2020 20:26
Кількість переглядів: 303

У 2019 році, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Задеряки Д.В., проведено 12 засідань комісії з питань детінізації виплати заробітної плати, на яких заслухано 50 суб'єктів господарювання по питаннях легалізації найманої праці, дотримання законодавства про працю та підвищення рівня заробітної плати, відповідно до листів органів Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України. В ході засідань комісії суб'єктам господарювання надавались роз'яснення: щодо змін у податковому законодавстві; щодо штрафних санкцій за порушення законодавства про працю і зайнятість населення; щодо економічних та соціальних переваг отримання легальних доходів і сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Комісією проводиться щомісячний моніторинг рівня заробітної плати підприємств, установ та організацій району. Забезпечується обмін інформацією про факти порушень законодавства про працю між працівниками Звенигородського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ в Черкаській області, Звенигородського управління ГУ ДПС у Черкаській області та головним державним інспектором управління Держпраці у Черкаській області. При виявлені фактів порушень до відповідальних осіб застосовуються відповідні заходи реагування, визначені законодавством.

За результатами проведених засідань до Головного управління ДПС в Черкаській області та Управління Держпраці у Черкаській області було направлено листи щодо перевірки трьох суб’єктів господарювання по питанню неоформленої найманої праці. Також керівникам підприємств рекомендовано вжити всіх можливих заходів для дотримання чинного трудового законодавства.

Робочою групою з питань детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 9 рейдів по м. Звенигородка та району, в ході яких проінспектовано 57 суб'єктів господарювання. Робочою групою проводилися перевірки безпосередньо в організаціях та установах, у суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб, а звіти робочої групи були розглянуті на засіданнях комісії з питань детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора