За чотири місяці 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 62,3 млн гривень

Дата: 28.05.2020 10:30
Кількість переглядів: 177

Головне управління у Черкаській області інформує, що за чотири місяці 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  62,3 млн гривень.

  • За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 70,8 млн грн, в тому числі до державного – 64,5 млн грн  та до місцевого -  6,3 млн. гривень (+ 37,2 млн грн  що більше порівняно з показником минулого року в 2,4 рази).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунок опису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна направлення податкових вимог  та інших заходів забезпечено надходження до державного бюджету на суму 24,3 млн гривень.

За чотири місяці 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 5 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  20,1 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-квітня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 44,9 млн гривень.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу!

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян

За повідомленням  Звенигородського управління

ГУ ДПС у Черкаській області                                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора