Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За чотири місяці 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 62,3 млн гривень

Дата: 28.05.2020 10:30
Кількість переглядів: 350

Фото без описуГоловне управління у Черкаській області інформує, що за чотири місяці 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  62,3 млн гривень.

  • За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 70,8 млн грн, в тому числі до державного – 64,5 млн грн  та до місцевого -  6,3 млн. гривень (+ 37,2 млн грн  що більше порівняно з показником минулого року в 2,4 рази).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунок опису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна направлення податкових вимог  та інших заходів забезпечено надходження до державного бюджету на суму 24,3 млн гривень.

За чотири місяці 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 5 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  20,1 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-квітня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 44,9 млн гривень.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу!

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян

За повідомленням  Звенигородського управління

ГУ ДПС у Черкаській області                                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора