Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виплата одноразової матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень

Дата: 11.12.2020 16:04
Кількість переглядів: 307

Виплата одноразової матеріальної допомоги цим категоріям передбачена відповідно до Закону України від 04.12.2020 № 1071-IX «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Закон набрав чинності 10.12.2020.

Виплата одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам здійснюється на підставі заяв застрахованих осіб, поданих ними самостійно в електронній формі до 21 грудня цього року включно через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія», у тому числі з використанням додатку «Дія». Ідентифікація застрахованої особи здійснюється шляхом використання кваліфікованого електронного підпису, електронної системи ідентифікації BankID.

 

1. Для отримання матеріальної допомоги фізичній особі-підприємцю чи застрахованій особі необхідно:

  • подати заяву через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Дія» до 21.12.2020 включно;
  • мати відкритий рахунок у банку за стандартом IBAN;
  • відповідати вимогам, визначеним до таких осіб у ст.2 Закону № 1071-IX.

 

2. Виплата здійснюється Пенсійним фондом на центральному рівні через АТ «Ощадбанк» до 24.12.2020.

 

3. Застраховані особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання одноразової матеріальної допомоги.

 

4. У разі виявлення недостовірних відомостей, наданих застрахованою особою, на підставі яких було виплачено одноразову матеріальну допомогу, що впливають на право застрахованої особи на її одержання, сума одноразової матеріальної допомоги підлягає поверненню застрахованою особою Пенсійному фонду України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

5. Не повернені добровільно кошти будуть стягнені примусово.

 

Одноразова матеріальна допомога застрахованим особам не надається:

1) найманим працівникам:

– які на дату звернення працюють у суб’єкта господарювання, що не нарахував єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за третій квартал 2020 року;

– які працюють у суб’єкта господарювання, основний вид економічної діяльності якого на 31 жовтня 2020 року не належав до Переліку видів економічної діяльності;

які працюють у суб’єкта господарювання за сумісництвом;

– середня заробітна плата яких перевищує тридцять тисяч гривень на місяць. Для обчислення середньої заробітної плати враховуються усі місяці третього кварталу 2020 року.

2) фізичним особам - підприємцям, які є застрахованими особами:

– державна реєстрація яких на дату набрання чинності цим Законом становить менше трьох місяців;

– які на дату набрання чинності цим Законом сплатили у 2020 році єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за себе менше ніж за три місяці;

– основний вид економічної діяльності яких на 31 жовтня 2020 року не належав до Переліку видів економічної діяльності;

– які є найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями одночасно;

підприємницька діяльність яких на дату набрання чинності цим Законом, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, припинена.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора