Впевненість в безпеці завдяки професіоналізму на службі

Дата: 18.02.2021 13:55
Кількість переглядів: 78

По-справжньому зимова і морозна погода подарувала співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області можливість підвищити свій професійний рівень. Відпрацювання прийомів,спрямованих на підвищення професійного рівня із забезпечення надійної охорони й безпеки судових установ, відбулося на базі Городищенського та Звенигородського районних судів. Заходи пройшли спільно з правоохоронцями районних відділів поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській областіу форматі тактико-спеціальних навчань.

Діяти на випередження, змоделювати та попередити дії правопорушника, припинити спробу нападу на суддю і конвой,блокувати та видалити із зали судового засідання порушників громадського порядку– ці та багато інших завдань відпрацювали учасники.

«Саме завдяки рішучості, організованості, наполегливості та колективізму у взаємодії з іншими силовими структурами ми всі досягаємо високих результатів. Виважений підхід до кожного та ефективне володіння комунікативними навичками допомагають мудро уникнути або вийти із непередбачуваних ситуацій. Тому саме змодельовані завдання, що можуть виникнути  в ході щоденного несення служби, допомагають на практиці швидкоприймати рішення та забезпечити безпеку усіх без винятку людей, які перебувають у стінах судової установи», – звернувся до присутніх під час інструктажу заступник начальника Територіального управління підполковник Служби Судової охорони Юрій Бас.

Співробітники Територіального управління та поліцейські діяли як єдине ціле задля забезпечення порядку в судових установах та припинення масових заворушень.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора