Контроль за додержанням законодавства про працю

Дата: 08.01.2020 11:25
Кількість переглядів: 77

Відповідно до Розпорядження голови районної Державної адміністрації № 19 від 18 лютого 2016 року зі змінами та доповненнями, керуючись Положенням про робочу групу з питань детінізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі, міжвідомчою робочою групою здійснюються перевірки суб'єктів підприємницької діяльності на предмет нелегального працевлаштування без реєстрації найманих осіб.

Звертаємо увагу на те, що державні соціальні гарантії (у тому числі мінімальна заробітна плата) обов’язкові на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Тому, свідоме заниження роботодавцями належного розміру заробітної плати або виплата її “у конверті” є грубим порушенням законодавства у сфері праці.

 Також звертаємо увагу на те, що керівники підприємств при нарахуванні заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Захист прав та гарантій найманих працівників гарантується державою та є обов’язком для роботодавців всіх форм власності і господарювання.

Просимо роботодавців врахувати зміни до чинного законодавства в частині оплати праці та оформлення трудових відносин з найманими працівниками та дотримуватися чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора