Податківці Черкащини борються з тіньовим ринком алкоголю та тютюну

Начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління  ДПС у Черкаській області Владислав Білоус розповів про результати проведення контрольно – перевірочних заходів по боротьбі з тіньовим ринком алкоголю та тютюну. Він відмітив, що за результатами проведених цього року 199 фактичних перевірок застосовано 5423,тис. грн фінансових санкцій за порушення порядку продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема виявлено зберігання та продаж фальсифікованих алкогольних напоїв, продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пальним без ліцензії, неповнолітнім, без марок акцизного податку, у непризначеній тарі.

Владислав Білоус зазначив, від початку року анульовано 499 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 299 – тютюновими виробами, 7 ліцензій анульовано за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Робота в цьому напрямку триває

 
21 Лютого, 2020 р., 22:34
начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран розповів про результати проведення контрольно – перевірочних заходів по боротьбі з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну. Він відмітив, що протягом січня – лютого 2020 року  проведено 23 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами перевірок застосовано 4,1 млн. грн. фінансових санкцій за порушення порядку продажу пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. Таран зауважив, що продовжується спільна робота по проведенню заходів, спрямованих на виявлення та припинення діяльності нелегальних АЗС/АГЗП, розташованих на території області. Так, працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області під координацією Прокуратури Черкаської області та спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області з початку 2020 року по 17 лютого п.р. проведено 20 перевірок суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП, за результатами яких: встановлено 12 фактів реалізації пального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 4,0 млн. грн.; добровільно припинили свою діяльність та демонтовані власниками 12 АЗС та АГЗС, які здійснювали свою діяльність без необхідних дозвільних документів; складено 7 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 та ч. 5 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності); з незаконного обігу вилучено 278,7 тонн паливномастильних матеріалів на суму 6,4 млн. гривень. Дмитро Таран наголосив, що 14 лютого 2020 року відбулася всеукраїнська селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, на якій було порушено питання щодо протидії нелегальному обігу алкогольної продукції. Він повідомив, що з метою виконання доручення Голови Уряду, Черкаською облдержадміністрацією створено міжвідомчу регіональну робочу группу щодо посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції на території Черкаської області, до складу якої залучені працівники ГУ ДПС у Черкаській області. із важливих напрямів роботи Головного управління є протидія нелегальному виробництву та обігу алкогольної продукції в області. Боротьба  в цьому напрямку буде посилена спільною роботою в складі робочої групи», - зазначив Дмитро Таран.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень