“Попередження насильства в сім’ї”, “Правова відповідальність за вчинення насильства в сім’ї”

        Одними із важливих напрямків діяльності Звенигородського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг та соціальний патронаж неповнолітніх і молоді, які перебувають у конфлікті з законом. Це молоді люди, які звільняються з місць позбавлення волі, неповнолітні та молодь, засуджені до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

       На обліку РЦСССДМ перебуває 20 осіб з даної категорії. З цими особами проводиться  профілактична робота та надаються послуги різного соціального спрямування, а саме:  роз’яснювальна робота, яка спрямована на попередження скоєння повторних злочинів, дотримання здорового способу життя.
      Багато невдач та зневіри в умовно засуджених… Молоді люди вже покарані. А попереду – все життя. Чи вдасться прожити його гідно, залежить не лише від самого засудженого, а й від суспільства, територіальної громади. Адже саме українське суспільство через кожного з нас, соціальних працівників, волонтерів, має простягнути руку допомоги тим, хто колись схибив, завинив перед ним.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень