Презентація роботодавця 25.11.2019

Одним із першочергових завдань Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями. Це передбачає розуміння та наполегливу роботу над якісним задоволенням їх потреб. Зараз багато підприємств відчувають гостру потребу у кваліфікованих працівниках. Тому важливою ланкою є роз’яснювальна робота щодо презентації нових послуг служби зайнятості. Результативною формою співпраці й надалі залишається презентація роботодавця.

Такий захід був проведений 21 листопада 2019 року. Відбулася презентація фізичної особи-приватного підприємця Олени Глущенко, яка є власником магазинів побутової хімії та косметичних засобів «Велес».

Магазини знаходяться в центрі міста Звенигородка та щоденно приймають сотні покупців. На ринку праці району підприємець вже 12 років і за цей час довела свою конкурентоспроможність.

На заході були присутні: власник магазинів Олена Глущенко, директор Звенигородської районної філії Черкаського ОЦЗ Леонід Микитенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт, безробітні (15 осіб).

Презентація роботодавця - це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого роботодавця» - розпочав захід директор Звенигородської районної філії Черкаського ОЦЗ Леонід Микитенко.

Захід проходив в приміщенні магазину «Велес». О.Глущенко поділилася базовими принципами роботи, ознайомила з вимогами до своїх працівників, поділилася своїми напрацюваннями на найближчий рік.

З центром зайнятості О.Глущенко пов’язують партнерські стосунки з перших днів роботи. За роки співпраці Олена Глущенко мала можливість ознайомитися з усім переліком послуг служби зайнятості, зокрема із стажуванням на робочому місці, працевлаштуванням безробітних осіб з наданням дотації роботодавцю, наданням компенсації ЄСВ.

Слід відзначити, професіоналізм, комунікабельність, уважність, ввічливість колективу, склад якого не суттєво змінився за роки роботи магазинів.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями О.Шпунт детально розповіла про співпрацю центру зайнятості з даним підприємцем та про можливості проходження навчання та підвищення кваліфікації у даного роботодавця. Звернула увагу присутніх на соціальні послуги, які надає служба зайнятості та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення».

 

 


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень