Про проведення ярмарку вакансій для ОМВК

Звенигородська районна філія повідомляє, що 07 вересня 2018 року був організований та проведений ярмарок вакансій  із Звенигородсько-Лисянським ОМВК, на якому було представлено інформацію про вакансії військових частин А 0409 та А1815 десантно-штурмових військ ЗС України.

Захід було організовано з метою інформування громадян, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, про проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. У ярмарку взяли участь 10 безробітних.

На заході були присутні начальник відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК майор Олег Осадчий, старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК Андрій Овдієнко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт.

Старший офіцер відділу комплектування Звенигородсько-Лисянського ОМВК Андрій Овдієнко ознайомив присутніх з умовами, порядком проходження військової служби, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей. Офіцер також поінформував присутніх про рівень грошового забезпечення контрактників цього року, зокрема службовців військових частин ДШВ.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт акцентувала увагу присутніх на двосторонню угоду між військоматом та центром зайнятості, згідно якої реалізується комплекс заходів щодо посилення військово-патріотичного виховання юнаків та пропаганди військової служби за контрактом серед населення району.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень