Професія до душі як перший  крок до щастя

Одним із важливих напрямків роботи керівництва і фахівців Звенигородської  районної філії Черкаського обласного центру зайнятості є заходи, націлені на  підтримку молоді, у тому числі неповнолітніх, та запобігання молодіжному безробіттю. Саме тому фахівцями філії  проводяться заходи спрямовані на отримання молоддю робітничих професій.

Ось на одному такому уроці життя Христина Третяк отримала чимало корисної інформації про послуги, які надає служба зайнятості клієнтам, і відразу  після закінчення школи звернулася до Звенигородської районної філії Черкаської обласної служби зайнятості за допомогою в отриманні перспективної  та престижної   робітничої професії. Перебуваючи на обліку як безробітна, Христина  отримала змогу пройти  профдіагностичне обстеження і отримала відповідь на одне з важливіших питань у своєму житті: ким я хочу стати? Тож, за порадою фахівців служби зайнятості, Христина обрала для себе професію швачки, адже з самого дитинства Христина любила шити одяг для ляльок, створювати незвичні образи для себе і своїх друзів. «Я зрозуміла, що в мене є можливість перетворити захоплення у справу свого життя, адже  швейна справа – це художня творчість, яка потребує багато зусиль,  зосередженості та творчого пошуку , – ділиться своїми думками Христина. Фахівці обговорювали разом з безробітною   можливості проходження професійного навчання в навчальних закладах регіону, а також за межами області.  Христина  обрала поближче до дому  «Черкаське вище професійне училище ім.Героя Радянського Союзу Г.Ф.Короленка», пройшла навчальну практику в ПАТ «Черкаський шовковий комбінат» та врешті здобула омріяну професію, і за направленням служби зайнятості  була працевлаштована  в ТОВ «Вербиченька».

Ч.Дарвін сказав: « Якщо ви вдало оберете професію  і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас». Будемо вірити  що  Христина за допомогою служби зайнятості  правильно обрала свою професію та  вложить в неї душу, і щастя  обов’язково знайде її.

А.Федоренко, заступник начальника  відділу надання соціальних послуг

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень