Проведення всеукраїнського тижня права

Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 "Про Всеукраїнський тиждень права" Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

 Загальна декларація прав людини започаткувала розроблення та укладання низки міжнародних документів з прав людини, серед них –  Конвенція про попередження злочину геноциду 1948 року, Женевські конвенції про захист прав людини під час збройних конфліктів 1949 року, Європейська конвенція захисту прав людини та основних свобод 1950 року, Декларація прав дитини 1959 року та інші.

Цього року  Всеукраїнський тиждень права у Черкаській області проводиться з 04 грудня по 10 грудня 2017 року. Головною метою заходів, які проводитимуться на тижні права є  забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню, запобігання будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною своїх прав і свобод, сприяння правовій інформованості населення з питань прав людини.

Скористатися своїм правом на отримання безкоштовної юридичної допомоги можна звернувшись до відділу «Звенигородське бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Звенигородка, пров. Віктора Погорілого, 1 ( 2-й поверх).

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень