Проведення заходів до Дня охорони праці – як складова профілактики виробничого травматизму

 

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

У контексті цієї події в Держпраці відбулося засідання організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні, на якому було прийнято за основу текст Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні.

Райдержадміністрацією, спільно із Звенигородським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, Управлінням Держпраці у Черкаській області,  активно проводиться робота щодо виконання  плану заходів до Всесвітнього Дня охорони праці.

          Проведено конкурси у Звенигородському районі в 5-ти номінаціях:

- «Кращий кабінет з охорони праці»,

- «Кращий куточок з охорони праці»,

- «Кращий спеціаліст з охорони праці»,

- «Краще підприємство району (за вагомий внесок в охорону праці)».

- «Подяка за співпрацю»

         Традиційно щорічно проводиться конкурс малюнків «Охорона праці – очима дітей». Більшість навчальних закладів району прийняли участь у конкурсі.

Кращими підприємствами для вручення відзнаки «За вагомий внесок в охорону праці» визнано: ТОВ Агрофірма «Агро Рось», ТОВ «Нафтотех-11», «Звенигородське підприємство теплових мереж», Звенигородська центральна районна лікарня.

 Кращими спеціалістами з охорони праці визнано - Кучеренка Івана Петровича, інженера  з охорони праці Звенигородської центральної районної лікарні та інженера з охорони праці СТОВ «Неморож» Поліщука Дмитра Івановича.

          У номінації «Кращий кабінет з охорони праці» у Звенигородському р-ні визнано СТОВ «Стебне» директора Осадчого Юрія Одексійовича, а в номінації «Кращий куточок з охорони праці» у Звенигородському р-ні переможець підприємство КП «Водопочтачання та водовідведення» Звенигородської міської ради, інженер з охорони праці Прокопенко Наталія Миколаївна.

          Організаційним комітетом райдержадміністрації та асоціацією спеціалістів з охорони праці Звенигородського р-ну  відзначені  «Подякою за співпрацю» головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Черкаській області Штанько Василь Миколайович та страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ в м.Звенигородка Бондаренко Сергій Федорович.

         У рамках заходів до Дня охорони праці заплановано проведення зустрічей, семінарів, нарад, консультацій, засідань за «круглим столом», де будуть проведені планові заходи з роботодавцями та інженерами з охорони праці  з актуальних питань промислової безпеки та дотримання вимог законодавства про охорону праці.

         Райдержадміністрацією спільно з головними державними інспекторами управління Держпраці у Черкаській області проводяться заходи до Дня охорони праці під девізом – «Захищене і здорове покоління» на відкритих уроках для учнів та студентів навчальних закладів усіх рівнів акредитації, спрямованих на роз’яснення причин виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві та їх запобігання.

Закликаємо всі заінтересовані сторони сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,  страховий експерт з охорони праці Звенигородського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області, головні державні інспектори управління Держпраці у Черкаській області 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень