Районний відділ РАЦС повідомляє


 

 
13 Вересня, 2019 р., 14:44
Свобода віросповідання — право сповідувати, практикувати будь-яку релігію або не сповідувати жодну з релігій. Свобода віросповідання закріплена в багатьох правових документах, міжнародних та національних, зокрема, у Конституції України.
 
13 Вересня, 2019 р., 14:40
У 2019 році вступили в силу норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року, Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії  #СтопБулінг.
 
23 Серпня, 2019 р., 14:03
З 19 серпня Міністерством юстиції України розпочато кампанію #СпоживачВМережі, присвячену захисту прав споживачів при купівлі товарів та послуг онлайн.
 
23 Серпня, 2019 р., 14:02
Праця — основа життя і багатства суспільства, джерело внутрішнього зростання духовних якостей людини. Праця — це діяльність людини, що потребує витрат фізичної або розумової енергії і має своїм призначенням створення матеріальних і духовних цінностей. Праця є найважливішою умовою існування суспільства, його розвитку і вдосконалення.
 
15 Серпня, 2019 р., 11:03
Народження дитини є актом цивільного стану, що підлягає державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану.
 
23 Липня, 2019 р., 16:11
Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень