СОЦІАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З УМОВНО ЗАСУДЖЕНИМИ 01.10.2019

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Повсякчас неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, тому надзвичайно важливою є адаптація таких молодих людей у суспільстві, зменшення ризику випадків скоєння неповнолітніми та особами молодіжного віку повторних злочинів, надання допомоги у вирішенні соціально-медичних, соціально-економічних, психологічних, юридичних питань.

Згідно з планом спільних заходів Звенигородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Звенигородського міськрайонного сектору  філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області на 2019 рік 27 вересня для клієнтів пробації, та осіб які перебувають на обліку РЦСССДМ був проведений інформаційно-профілактичний захід на тему: «ВІЛ-інфекція, СНІД, туберкульоз – профілактика захворювань».  

Метою зустрічі було обговорення проблеми розповсюдження небезпечних хвороб, таких як СНІД, туберкульоз.

Юрисконсульт Звенигородського РЦСССДМ Руслана Сидоренко ознайомила присутніх про  кримінальну відповідальність за ст.130-132 КК України (зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби),.тароздала інформаційно-профілактичні буклети на дану тематику..

Начальник відділу Звенигородського бюро правової допомоги Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Винарська поінформувала присутніх про правову відповідальність , скоєні злочини, в тому числі, зараження ВІЛ-інфекцією, та ознайомила про послуги що надає бюро правової допомоги. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень