Співпраця служби зайнятості з туристичною галуззю району(25.02.2019)

Територіальний і духовний центр України – Черкащина,  до якої входить Звенигородський район, який багатий на історію та  є могутнім духовним потенціалом де пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Звенигородська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості сприяє укомплектуванню вакансій у туристичній галузі. Так на території району є:

 Національний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка» якому виповнюється 80років. Колектив, очолюваний заслуженим працівником культури України, генеральним директором заповідника Людмилою Михайлівною Шевченко.

За час співпраці  зі службою зайнятості було працевлаштовано 15 осіб з числа екскурсоводів, молодшого наукового співробітника та музейного доглядача.

Туристична агенція "Супутник Звенигородка" одинадцять років на ринку туристичних послуг. Пріорітетом діяльності компанії є професійне відношення до справи. Керівник агенції Любов Петрова

В 2018 році за допомогою служби зайнятості укомплектовано вакансію менеджера з туризму та надано компенсацію на відшкодування ЄСВ.

Турагенція Звенигородка, що входить до світової групи туристичних компаній TUI, провадить свою діяльність на ринку праці Звенигородки з 2007 року. Керівник агенції Олена Дрозд.

За сприяння служби зайнятості протягом останього року укомплектовано одну вакансію менеджера з туризму.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень