СТАН РИНКУ ПРАЦІ РАЙОНУ

СТАН РИНКУ ПРАЦІ РАЙОНУ

         Ситуація на ринку праці внаслідок скорочення у минулому році обсягів зайнятості та низького попиту на робочу силу залишається напруженою.

         У поточному році спостерігається скорочення кількості застрахованих осіб, за яких сплачується єдиний соціальний внесок, зменшується кількість штатних працівників, зростає кількість осіб, попереджених про заплановане масове вивільнення. Станом на кінець квітня 2016 року на 1 вільне робоче місце претендувало 166 безробітних.

         Середньомісячна чисельність одержувачів допомоги по безробіттю у січні – квітні поточного року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросла більш ніж на 100 осіб. Але питома вага одержувачів допомоги в порівнянні з початком року поступово зменшується.

         Поступово зростає кількість роботодавців, які з початку 2016 року співпрацювали з центром зайнятості, що на 16 % більше ніж за відповідний період минулого року.

         Кількість вакансій, зареєстрованих з початку року, становить 568 одиниць, і, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшилася на 14 %. Рівень укомплектування вакансій  становить 99,1 %.

         Кількість осіб, які мали статус безробітного, становить 1553 особи, з яких 608 осіб зареєструвалися з початку року, що на 10,3 % більше ніж за відповідний період минулого року.

         З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали 380 осіб, що на 0,5 % менше ніж  у відповідному періоді минулого року. За січень - квітень 2016 року в громадських та інших роботах тимчасового характеру приймали участь 229 безробітних.

          Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня  вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили 227 безробітних.

 

 Директор Звенигородського районного центру зайнятості            Л.Микитенко                        

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень