Статистика ГУ ДПС у Черкаській області: відшкодування ПДВ, перевірки аудиту 17.12.2019

Як поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області за одинадцять місяців ц.р.  платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 727,4 млн. гривень. Відшкодований податок грошовими коштами 160 платникам в загальній сумі 727,6 млн. гривень. За десять місяців 2018 року відшкодовано 151 платникам 660,1 млн. гривень.

Станом на 1 грудня п.р. кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість у Черкаській області становить 6530. Минулорічна кількість платників ПДВ на цю дату – 6319.

Підрозділами аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області за одинадцять місяців ц.р. проведено 285 перевірок суб'єктів господарювання. З них 57 планових документальних перевірок, 228 – позапланових в зв’язку із ліквідацією/закриттям юридичних осіб та порушеннями  розрахунків у сфері ЗЕД. З найбільш поширених порушень, виявлених перевірками: проведення платниками нереальних операцій з придбання товарів або послуг, які не відбувалися (не надавалися) у обсягах, які вказані в первинних документах, в тому числі через неможливість їх реальної поставки, оскільки у постачальника немає ресурсів, необхідних для виробництва, зберігання і транспортування таких товарів; порушення порядку ведення бухгалтерського та податкового обліку; відсутність первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку та документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством; порушення строків розрахунків в іноземній валюті за імпортними/експортними операціями.

За результатами контрольно-перевірочної роботи Головним управлінням ДПС у Черкаській області донараховано порушникам законодавства до сплати до бюджету 546,8 млн. гривень.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень