Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

ВАКАНСІЇ

  Актуальні вакансії станом на 21.11.2018

ФОП ФОРТЕЛЬНИЙ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНІЙОВИЧ

Продавець-консультант за спеціальністю або досвідом роботи в галузі ветеринарної медицини; здійснює реалізацію ветеринарних препаратів та медикаментів. З/п 3723.00 грн

ПАТ "ЗСК"

Машиніст вакуум-пакувальної машини з позмінним графіком роботи. Приймає сировину , готує обладнання до роботи, веде процес нарізки сировини, направляє готовий продукт на фасування, чистить, миє та дезінфікує устаткування, важка фізична праця. З/п 5500.00 грн.

 

Оператор лінії у виробництві харчової продукції з позмінним графіком роботи. Веде технологічний процес із обслуговуванням до двох різних потоково-механізованих ліній миття, видування, розливу, розфасовки, оформлення, комплектування, зберігання, приймання і упакування різних видів готової харчової продукції. З/п 5500.00 грн.

 

ТОВ "ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ "АГРОСОЮЗ - РП"  з позмінним графіком роботи. Проводить лабораторні дослідження та вимірювання у зернепереробному виробництві. Можливе навчання на робочому місці. . З/п 5000.00 грн.

ПП "АМТ- ГРУПП"  запрошує на роботу працівників всих будівельних спеціальностей та підсобних робітників на будівництво тваринницького комплексу в с.Моринці. З/п відрядна від 4000.00 грн.

 

ФОП БІЛОІВАНЕНКО ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА продавець непродовольчих товарів в магазин автозапчастин. Стажування на робочому місці. З/п 3723.00 грн.

 

ФОП МЕЛЬНИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА  офіціант, мийник посуду. З/п відрядна від 3723.00 грн.

 

ФОП БУРЯК НАДІЯ ВАСИЛІВНА офіціант, бармен. З/п відрядна від 3723.00 грн.

 

ФОП ЛАЗОРЕНКО ГАЛИНА ПЕТРІВНА продавець непродовольчих товарів в квітковий магазин (біля танку). З/п 3723.00 грн.