«Відповідальне батьківство»

В рамках правопросвітницького проекту «Я маю право», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638- р реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право»  у 2017-2019 роках» з 25 березня по 31 грудня 2019 року розпочата всеукраїнська правопросвітницька компанія «Відповідальне батьківство».

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

 

До уваги  інформаційні матеріали (буклети наступної тематики: «Аліменти», «Відповідальне батьківство», «Виїзд за кордон», а також інформаційний плакат «Відповідальним батькам – урядова підтримка».

Дана інформація розповсюджується фахівцями соціальної роботи Звенигородського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді серед сімей району, та озвучена по місцевому районному радіомовленню.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень