Звенигородська Районна Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

Звернення та вітання

3 грудня -  Міжнародний день людей з обмежними можливостями!

На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу  і непохитну віру в життя.

У цей день хочеться побажати вам теплих стосунків із близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я. Нехай справдяться усі добрі бажання, мрії та задуми! 

Дякуємо всім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

 

Голова районної  державної адміністрації                                            

В.М.Довбуш 

 

 

Шановні волонтери, жителі району!

Щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Щиро вдячний вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Тож у цей святковий день висловлюю вам, шановні волонтери, щиру вдячність за допомогу у зміцненні захисту майбутнього України. Ви є взірцем для прийдешніх поколінь!

Бажаю всім вам успіхів і життєвих сил у добрих справах та починаннях на благо нашої держави!

 

Голова районної  державної адміністрації                                            

В.М.Довбуш 

 

Шановні працівники статистики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Щоденно ви працюєте з цифрами та аналізуєте дані з усіх  сфер життя нашого району й країни загалом. Забезпечуючи суспільство якісною статистичною інформацією, ви формуєте базу для подальшого соціально-економічного розвитку країни. Ви не просто інформуєте про масові суспільні явища і процеси, завдяки вашій праці є чітка можливість зазирнути у перспективу, здійснити більш якісно планування, розробити необхідні програми, спрямовані на покращення життя кожного з нас.

З нагоди свята бажаємо вам невичерпної творчої енергії, оптимізму, успіхів та обов’язкового втілення всіх задумів.

 

Голова районної  державної адміністрації                                            

В.М.Довбуш 

Дорогі військовослужбовці, ветерани Збройних Сил!

Шановні звенигородчани!

Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України!

Щиро дякуємо вам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

У цей день  схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюю  вдячність ветеранам війни та військової служби, за їхню активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності Українського війська.

Переконаний, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

 

Голова районної  державної адміністрації                                            

В.М.Довбуш

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, жителі району!

Щиро вітаємо вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

Голова районної  державної адміністрації                                            

В.М.Довбуш