Ярмарка вакансій для ТОВ «Мліїївський Торговий дім»

Звенигородська районна філія повідомляє, що 31 липня 2018 року був організований та проведений ярмарок вакансій для ТОВ «Мліївський Торговий дім». Підприємство спеціалізується на виготовленні комбікормів та в зв’язку із збільшення обсягів виробництва потребує укомплектування робочих місць за посадами «оператор пульта керування», «тракторист», «водій автотранспортних засобів», «електрик», «слюсар-ремонтник», «вагар», «підсобний робітник».

 На заході були присутні: директор Звенигородської філії Леонід Микитенко, директор ТОВ «Мліївський Торговий дім» Сергій Зелений, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт, безробітні (34 особи).

У ході заходу С. Зелений розповів про рівень заробітної плати, умови праці, підвищення кваліфікації, пільги, медичне страхування та оздоровлення для працівників та членів їх сімей.

Л.Микитенко зазначив, що співпраця зі службою зайнятості, зокрема щодо укомплектування вільних вакансій, є вкрай важливою, і саме ярмарки вакансій є одним із дієвих механізмів прискорення працевлаштування безробітних та ефективного заповнення актуальних вакансій для роботодавців.

 Після заходу проведено співбесіди з претендентами на вакантну посаду «майстер колії».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень