Ярмарок вакансій 04.06.2019

04 червня 2019 року  Звенигородською районною філією був організований та проведений ярмарок вакансій для Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агрорось» на посаду «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та для приватного підприємця Круть Василя Михайловича на посаду «охоронник».

СТОВ «АФ «Агрорось» займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив та добрив для позакореневого підживлення по всій території України.

ФОП Круть М.В . організовує  охорону об’єктів СТОВ «АФ «Агрорось».

На заході були присутні: керуючий Тарасівського відділення СТОВ «Агрофірми «Агрорось» Микола Яцун, представник ФОП Круть М.В. старший черговий адміністратор Олександр Дорошенко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт, безробітні (11 осіб).

М.Яцун та О.Дорошенко детально окреслили вимоги до претендентів, охарактеризували посади та перспективи професійного росту для претендентів.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт детально розповіла  про співпрацю центру зайнятості з даними роботодавцями та про можливості проходження навчання та підвищення кваліфікації у даного роботодавця.

Безробітні, які зацікавилися даними пропозиціями проходили співбесіду, 2 особам видано направлення на працевлаштування.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень