Заходи до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом

З метою профілактики правопорушень та негативних тенденцій у молодіжному середовищі, популяризації здорового способу життя фахівцями Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді  систематично проводиться соціальна робота у даному напрямку у формі бесід, лекцій, тренінгових занять  та інформаційних зустрічей. 

Так 27 листопада поточного року у спільному заході  громадської організації  Червоного Хреста та відділу освіти райдержадміністрації з метою популяризації здорового способу життя та виявлення рівня поінформованості учнівської молоді  фахівцями Центру соціальних служб  було проведено профілактичну роботу з учнівською молоддю  та педагогами  району до  Міжнародного  дня  боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ – позитивними людьми.

Проблема ВІЛ-СНІДу, наркоманії  сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть із цією недугою і... помирають. Наодинці з собою, наодинці зі світом. Серед численних хвороб, від яких нині страдає людство, синдром набутого імунодефіциту (скорочено СНІД є однією з найтяжчих. Цю хворобу спричинює особливий збудник — вірус імунодефіциту людини (скорочено ВІЛ). Сьогодні захворювання, в тому числі і серед дітей, зареєстровано практично в усіх країнах світу. Але люди зважають на проблему лише тоді коли інфікується хтось з близьких

Метою заходу було донесення до молоді достовірної інформації про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглиблення знань про способи передачі й профілактику захворювання.

Під час роботи фахівці проводили профілактичну роботу щодо визначення  у учасників рівня  знань щодо ВІЛ/СНІД та наркоманії та демонстративно пояснювали до чого призводять негативні наслідки вживання алкоголю, наркоманії. Діти  щиро поділились своїми знаннями та довели, що є достатньо обізнаними щодо існування такої хвороби як  ВІЛСНІД і  наркоманія.

Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю…

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень