Збудував об’єкт нерухомого майна - зареєструй право власності на нього! 02.09.2019

Щоб на новозбудований об'єкт нерухомого майна виникло право власності його необхідно зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Для здійснення державної реєстрації права власності на майно, що знаходиться в Черкаській області можна звернутися до будь-якого державного реєстратора чи нотаріуса Черкаської області.
Для реєстрації необхідно подати такі документи:
•    документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (не вимагається у разі, коли реєстрація такого документа здійснювалася в Єдиному реєстрі документів);
•    технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
•    документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси (не вимагається у разі, коли державна реєстрація права власності проводиться на індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок, збудований на земельній ділянці, право власності на яку зареєстровано в Державному реєстрі прав. У такому разі заявник в поданій заяві обов’язково зазначає відомості про кадастровий номер відповідної земельної ділянки)
Якщо майно набувасться у спільну часткову власність - подасться письмова заява або договір співвласників про розподіл часток у спільній власності на новозбудований об'єкт нерухомого майна .
Якщо будівництво майна здійснювалось у результаті спільної діяльності подасться договір про спільну діяльність або договір простого товариства.

Адреси суб'єктів державної реєстрації Черкаської області за посиланням http://uprav.ck.miniust.gov.ua/cub-iektv-derzhavnoi-rcicstratsii-chcrkaskoi-oblasti/.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень