Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про район

Звенигородський район

Фото без опису

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів» утворено Звенигородський район у новому складі з адміністративним центром в місті Звенигородка.

Звенигородський район Черкаської області утворений 2020 року. Адміністративний центр — місто Звенигородка. Площа — 5278,5 км² (25,2% від площі області), населення — 200,7 тис. осіб (2020). Займає друге місце серед районів області за площею, та третє - за кількістю населення. До його складу увійшли: Ватутінська, Звенигородська, Тальнівська, Шполянська міські, Вільшанська, Єрківська, Катеринопільська, Лисянська, Стеблівська селищні, Бужанська, Виноградська, Водяницька, Лип’янська, Матусівська, Мокрокалигірська, Селищенська, Шевченківська сільські територіальні громади.

Раніше територія району входила до складу Звенигородського, Тальнівського, Городищенського, Лисянського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського, Шполянського районів.

Фото без описуФото без описуФото без опису «© Мінрегіон»

www.minregion.gov.ua

Більше інформації про район та область - тут.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора