Інформація про район

Звенигородський район

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року «Про утворення та ліквідацію районів» утворено Звенигородський район у новому складі з адміністративним центром в місті Звенигородка.

Звенигородський район Черкаської області утворений 2020 року. Адміністративний центр — місто Звенигородка. Площа — 5278,5 км² (25,2% від площі області), населення — 200,7 тис. осіб (2020). Займає друге місце серед районів області за площею, та третє - за кількістю населення. До його складу увійшли: Ватутінська, Звенигородська, Тальнівська, Шполянська міські, Вільшанська, Єрківська, Катеринопільська, Лисянська, Стеблівська селищні, Бужанська, Виноградська, Водяницька, Лип’янська, Матусівська, Мокрокалигірська, Селищенська, Шевченківська сільські територіальні громади.

Раніше територія району входила до складу Звенигородського, Тальнівського, Городищенського, Лисянського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського, Шполянського районів.

 «© Мінрегіон»

www.minregion.gov.ua

Більше інформації про район та область - тут.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора