A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Черкаська область, Звенигородський район

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

УВАГА! ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ

За інформацією Звенигородського лабораторного відділення Державної установи "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" станом на 29 січня поточного року захворюваність на ГРВІ та грип в районі має тенденцію до зростання.

15:37 29.01.2020

Мінцифри запускає національну онлайн-платформу з цифрової грамотності

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Мінцифри, зокрема, має забезпечити виконання цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».

14:48 27.01.2020

Заходи до Дня Соборності України

 Запрошуємо взяти участь в  урочистих  заходах з нагоди Дня Соборності України, які відбудуться 22.01.2020 о 10.00 біля пам’ятника Т.Г. Шевченку.

16:50 21.01.2020

Конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році

Конкурс проводиться з метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства в області, забезпечення прозорості та ефективного використання бюджетних коштів, передбачених обласною програмою розвитку громадянського суспільства на період до 2020 року, затвердженої рішенням Черкаської обласної ради від 24.05.2015 № 39-3/VI (зі змінами). Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами). Обласний рівень виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області (міст, селищ та сіл у районі) та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області (міст, селищ та сіл у районі). 1. Пріоритетні завдання, що відповідають загальнодержавним та/або місцевим програмам і на виконання яких повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи), розроблені учасниками конкурсу. Підтримка творчо обдарованих дітей та молоді. Підтримка заходів розвитку сучасної індустрії дозвілля, сільського туризму, збереження та популяризація народного аматорського мистецтва. Надання комплексу послуг з психо-соціальної адаптації, профорієнтації, юридичних консультацій, реалізація тренінгових та освітніх програм, профілактика конфліктних ситуацій в родині, підвищення/зміна кваліфікацій, працевлаштування/відкриття власної справи ветеранам, учасникам та членам сімей загиблих (померлих) АТО/ООС. Популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання, покращення стану об’єктів природно-заповідного фонду, збільшення ландшафтного та біологічного різноманіття. Підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, етнічних спільнот в області, забезпечення їх участі у реалізації державної політики на місцевому рівні.

15:21 21.01.2020

Розробка Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки

В рамках Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія) розпочинається розробка Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки (далі – План реалізації). Основною частиною Плану реалізації стане каталог проектних ідей, які будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

14:25 14.01.2020

Новорічні свята в Києві

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації запрошує відвідати столицю України з 19.12.2019 по 19.01.2020 на святкування новорічних та різдвяних свят в українських традиціях в рамках перехресної промоції між містами України.

10:22 21.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень