Оголошення громадської ради при Звенигородській районній державній адміністрації

Оголошення щодо формування громадської ради при Звенигородській районній державній адміністрації

На виконання Постанов Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та від 26.11.2014 № 688 «Про внесення зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996» у Звенигородському районі затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Звенигородській райдержадміністрації.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до чинного законодавства України.

Установчі збори з формування складу громадської ради при Звенигородській районній державній адміністрації відбудуться 6 травня2021  року о 14.00 год. у актовій залі райдержадміністрації за адресою: м. Звенигородка, просп. Шевченка 68.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

До заяви додаються:

  • рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;
  • копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства;
  • інформацію про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Заяви приймаються за адресою: м. Звенигородка, просп. Шевченка, 68, кб. № 203.

Відповідальна особа – ЗаєцьТетянаМиколаївна

Тел. 2-10-66, 068 195 77 29

 E-mail: tati23122009@ukr.net .

За 10 календарних днів (03 травня 2021 року) до проведення установчих зборів приймання заяв припиняється.

 

ПЕРЕЛІК ТА ЗРАЗКИ ФОРМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ІГС В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПО ФОРМУВАННЮ НОВОГО СКЛАД У ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІЙ РАЙОНН ПЕРЕЛІК ТА ЗРАЗКИ ФОРМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ІГС В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПО ФОРМУВАННЮ НОВОГО СКЛАД У ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень