Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви

Дата: 15.08.2017 10:00
Кількість переглядів: 372

В рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської республіки  в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.

Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей та молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв'язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, учні загальноосвітніх, позашкільних, співробітники, студенти професійно-технічних, вищих начальних закладів, учасники міжнародного конкурсу «Я – європеєць» тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються   за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів), надсилаються до 2 жовтня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Щодо орієнтовного плану поїздки до Польщі та Литви, переліку документів, необхідних для оформлення поїздки  звертатись в Звенигородський  районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді за тел. 2-29-38, або за адресою проспект Шевченка,68/209

За більш детальною інформацією необхідно звертатися за телефонами до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»: (044) – 501-01-15, (067)-407-77-98, (050)-447-49-68, (097)-908-52-28, (093)-214-64-17.

У разі прийняття рішення взяти участь у поїздці просимо повідомити центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді   до 4 вересня 2017 року.

Директор РЦСССДМ                                                                                                      С.Сороченко 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора