Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародні програми для бізнесу

Дата: 21.03.2018 10:06
Кількість переглядів: 348

Фото без описуКиївська ТПП активно сприяє розвитку економіки, активно підтримує малий та середній бізнес. З метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців торгово-промислова палата надає інформацію про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах:

Вже третій рік Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт україни ЄС»,  зі стажуванням у Відні, показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми.  Програма включаєв себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень. Інформація додається.

Служба старших експертів (SES, Бонн)– надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку.З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі. Більш детальна інформація додається.

За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, тел.: (044)235-82-96;e-mail: lesya.z@kcci.org.ua

Вкладення на 1аркуші:  «Україна-Австрія: експорт україни ЄС»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора