Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформаційне повідомлення

Дата: 03.01.2018 11:46
Кількість переглядів: 373

Фото без описуНаціональний  банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 1 січня 2018 року  припиняється   доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному  банку України, за адресою: вул. Остафія Дашковича, 23 м.Черкаси, 18002.

Для  місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, судів, органів соціального забезпечення  і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Черкаського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул.Інституцька,9 м.Київ,01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та  декларування валютних цінностей, доходів і майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, для суб’єктів підприємницької діяльності Черкаської області та м.Черкаси здійснюватиметься у м.Києві за адресою: пл.Контрактова, 2-б, 2 під’їзд, тел. (044) 230-17-69 (адреса для листування: Національний банк України, вул.Інституцька,9 м.Київ,01601). 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора