Звенигородська районна державна адміністрація
Черкаська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Черкащині оголосили конкурс на посаду очільника Агенції регіонального розвитку

Дата: 01.11.2016 11:55
Кількість переглядів: 706

Фото без описуКомпетентних та ініціативних людей з усієї України запрошують спробувати себе на посаді директора Агенції регіонального розвитку у Черкаській області. Дали старт відкритому конкурсу з відбору кандидатів 31 жовтня під час прес-конференції в «Укрінформі».

Відбір кандидатів на цю посаду триватиме до кінця листопада. Разом з очільником Агенції підбиратимуть і 10-15 осіб до майбутньої команди. Поки що ж обов’язки директора Агенції регіонрозвитку виконує президент «Української бізнес асоціації» Володимир Чеповий.

– Для того, щоб життєвий простір Черкащини змінився на краще, а Агенція регіонального розвитку стала ефективним інструментом в залученні інвестицій, об’єднали свої зусилля представники місцевої влади, науки, бізнесу та громадськості, – зауважує Володимир Чеповий. – Кінцевий результат нашої спільної роботи – поява тисяч нових робочих місць у Черкаській області. Ефективна робота Агенції регіонального розвитку Черкащини у подальшому стане взірцем для інших областей України.

Робота над Агенцією регіонального розвитку тривала два роки. Її концепцію представили на ІІ Міжнародному інвестиційному форумі, що відбувся наприкінці вересня на Черкащині. Засновниками Агенції є Черкаська обласна державна адміністрація, обласна рада, Асоціації підприємців, навчальні заклади, наукові установи та профільні громадські об’єднання.

– Агенція – це сучасний інструмент залучення ресурсів, – відзначає заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань. – Органи державної влади недостатньо мобільні та обмежені в ресурсах. Тому створення такої неприбуткової установи дає можливість досягти тих цілей, які прописані в Стратегії розвитку Черкащини до 2020 року. Для нас дуже важливо, аби не було репутаційних ризиків і керівник цієї установи був обраний абсолютно прозоро. Щодо вимог, то він, перш за все, має бути фахівцем. Оскільки нашою основною метою є досягнення цілей розвитку регіону та подальша допомога не лише із залучення інвестицій, а й іноземної грантової допомоги для розвитку відповідних територій.

У відборі та пошукові кандидатів на посаду директора Агенції регіонального розвитку допомагатиме представник швецької консалтингової компанії «Intelligent Mindsets» Анастасія Некрасова. Вона переконана, що майбутній керівник має бути сильною особистістю, яка розуміє цілі своєї роботи.

– Шукаємо людину, яка ходить на роботу не як «на роботу», – пояснює Анастасія Некрасова. – Він має дати собі відповідь на питання: «Навіщо мені це?». Йдеться про глибинну мотивацію людини з високим рівнем самосвідомості, здатної до системного та комплексного мислення. Таких людей близько 5 % від населення. Крім того, така людина має бути стресостійкою та з глибинною основою: з одного боку – сміливий та впевнений, з іншого – скромний стосовно тієї задачі, що перед ним стоїть.

Відзначимо, відбір кандидатів проходитиме в два етапи – розгляд надісланих резюме та співбесіда. Остаточне рішення прийматимуть шляхом голосування Наглядової Ради АРР. Обіцяна заробітна плата директора АРР становитиме від 25 тис. грн.

 

 

Детальніше дивіться у відео:

www.youtube.com/watch?v=u2Bc2LG2GcQ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора