Звенигородська Районна
Державна Адміністрація
Звенигородський район, Черкаська область

23 та 24 cерпня звенигородчани святкували День незалежності України, День Державного Прапора та 622 річницю міста Звенигородка

Переглядів: 377

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочистості розпочалися 23 серпня біля центрального входу  районної ради та райдержадміністрації.

Голова райдержадміністрації Василь Довбуш та демобілізований боєць АТО - ровесник незалежності нашої країни Руслан Вдовиченко виконали почесну місію - урочисто підняли Державний Прапор України.

Після церемонії урочистого підняття прапора звенигородчани пройшли парадом вишиванок до районного Будинку культури, де продовжилися урочистості.

- Незалежність дала не тільки власну державу, а й нове покоління людей з прогресивним світоглядом та почуттям власної гідності. Сьогодні українська молодь  – цьому яскравий приклад. Демократична та інтелектуальна, з європейськими прагненнями і патріотичними поглядами. Хіба може віднайтися якась сила, котра змусить українських юнаків і дівчат коритися, котра здолає їхнє щире бажання жити за світовими стандартами на рідній землі, - звернувся голова райдержадміністрації Василь Довбуш до присутніх на урочистостях. - Ми відзначаємо 25 років Незалежності, але реальна історія Незалежності України значно довша і багатша. Віра, відвага, мудрість, пам'ять, стійкість і совість – споконвічні риси українців, а головна рушіна сила – воля! Ключова цінність для нас – непереможне прагнення до Незалежності.  Нас не можна поневолити чи зламати. Ми народжені вільними на своїй землі. І боронити її ми готові до кінця.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасників АТО, волонтерів, благодійників, активних громадських діячів, звенигородчан, які зробили значний внесок у розбудову країни і Звенигородщини, нагороджено  медалями, пам’ятними знаками, грамотами і подяками. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 серпня дорослі і діти також мали можливість отримати заряд бадьорості, гарного настрою. Організовано низку заходів: спортивні змагання, виставки, конкурси, святкові концерти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин