Відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

Дата: 08.01.2019 12:55
Кількість переглядів: 814

Сьогодні голова райдержадміністрації Василь Довбуш провів перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку, основним завданням якої є сприяння налагодженню взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування з метою удосконалення організаційної роботи в сфері регіонального розвитку.

Рада регіонального розвитку - це можливість підвести підсумки зробленого, акцентувати увагу на найважливіших питаннях подальшого розвитку району.

Захід відбувся за участю першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Задеряки,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників об’єднаних територіальних громад та громадськості.

Головними темами засідання стали питання щодо перспектив розвитку економічного потенціалу району, розв’язання проблем в освітній галузі, завдання медичної галузі, напрямки та проекти, що сприяють соціально-економічному розвитку сільських територій, пріоритетні завдання у сфері екології та збереження довкілля.

Сформовано перелік першочергових інфраструктурних об’єктів, об'єктів будівництва, та інших заходів, які планується реалізувати у 2019-2021 роках.

Голова райдержадміністрації Василь Довбуш наголосив на тому, що завданням Ради буде реалізація нових пріоритетів державної регіональної політики, ефективне використання внутрішнього потенціалу нашого району, стимулювання і підтримка місцевих ініціатив.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Які соціально-економічні проблеми для Вас особисто найбільш гострі?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень